Lca.pl » Sport » Inne

2022-03-05 18:43:19 - Autor: AC(lca.pl)
Basket Legnica wraca z Zielonej Góry bez punktów
Drugą porażkę z rzędu zanotował Basket. Legniczanie tym razem musieli uznać wyższość Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra.

Basket Legnica - Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów
Wielkiego rzucana nie było w Zielonej Górze. Obie ekipy postawiły na mocną obronę czego efektem było tylko zdobycie 126 punktów. O zwycięstwie gospodarzy zanotowała druga połowa. Legniczanie po dwóch kwartach wygrywali 27:33 i spotkanie mieli pod kontrolą.

Jednak po przerwie zagrali bardzo słabo przede wszystkim w ataku, co wykorzystał Zastal Fatto Deweloper wygrywając tą część meczu 37:29, a cały mecz 64:62.

Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Klub Sportowy Basket Legnica 64:62 (13:15, 14:18, 20:14, 17:15)

Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra: Kubka – 10, Simiński – 8, Malik - 6, Kucza – 3, Cieślak – 13, Trafas, Orpel, Żeromski – 13, Łada – 11, Jagiełowicz.

Basket Legnica: Macowicz – 6, Jaworski – 4, Benier, Olejniczak – 12, Chodor – 16, Dziadulewicz – 6, Chmielewski, Kowalski – 2, Szablewski – 16.