2022-02-06 20:10:31 - Autor: AC(lca.pl)
Ambitna Dziewiątka po raz kolejny schodzi z parkietu pokonana
Dwunastej porażki w tym sezonie doznali szczypiorniści Dziewiątki. Legniczanie przegrali we własnej hali z TS-em Zew Świebodzin.

Euco UKS Dziewiątka Legnica - TS ZEW Świebodzin
Legniczanie mimo ambitnej postawy musieli po raz kolejny przełknąć gorycz porażki. Dziewiątka przegrała po raz dwunasty w tym sezonie.

W pierwszej połowie Zew prowadził nawet 10:6, jednak Dziewiątka jeszcze przed przerwą doprowadziła do wyrównania. Już na początku drugiej części meczu goście ponownie odskoczyli na czterobramkowe prowadzenie.

W 52 min. za sprawą Dariusza Piotrowicza Dziewiątka doskoczyła rywala i na tablicy wyników pojawił się remis 24:24. Zew odpowiedział jednak trzeba bramkami i rozstrzygnął losy spotkania. Ostatecznie ekipa ze Świebodzina zwyciężyła 29:27.

Dziewiątka Legnica – Zew Świebodzin 27:29 (13:13)

Dziewiątka Legnica: Koch, Matuszewski, Dzido, Sydor – 6, D. Król – 5, Maliński – 3, Piotrowicz – 3, Myśluk – 2, Mierzejewski – 2, Podniżny – 2, B. Krol – 2, Kuryło – 1, Pawlak – 1, Buko, Szydziak, Małachowski.

Dziewiątka jest ambitna. Przyjdzie czas na serię zwycięstw. Tak. W 2 lidze. Tam jest ich miejsce albo i w 3 żeby sobie jeździli, grali za własne piniondze a te przeznaczyć na nasze dziewczyny.
Myślę, że już czas na trenera i paru zawodników nadszedł, bo się zasiedział i nie przyjmuje kreatywnej krytyki do wiadomości.Wszystko wie najlepiej. Trzeba świeżej krwi.
Dziewiątka jest ambitna. Przyjdzie czas na serię zwycięstw.