Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2022-01-23 19:33:51 - Autor: AC(lca.pl)
LLH Saller Cup: Łobodziński i spółka wygrali z mistrzem!
Z dalszej gry w Legnickiej Ligi Halowej zrezygnował Solidex. W niedzielę niespodziankę sprawił Flashnet Internet, który z Wojciechem Łobodzińskim w składzie pokonał mistrza.

Wegarnik - Sariv

Flashnet Internet - Auto-Elektryk
W pierwszym spotkaniu 1. Legnickiej Ligi Halowej Wegarnik nie miał większych szans z Sarivem. Fani wegańskiego jedzenia osłabieni brakiem Damiana Smolnego i Dawida Sety nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki z beniaminkiem. Zespół Huberta Łysego wygrał zasłużenie 6:2.

Po raz drugi w tym sezonie Auto-Elektryk nie był w stanie wygrać z Flashnet Internet. W ekipie Pawła Pęczkowskiego pojawił się gościnnie trener Miedzi Legnica Wojciech Łobodziński. Był to debiut udany, bowiem były reprezentant Polski otworzył wynik spotkania.

Flashnet Internet grał bardzo dobrze, a w bramce znakomicie spisywał się Adam Baziewski. W drugiej połowie Internetowcy dołożyli dwa trafienia i w hali przy ul. Lotniczej zapachniało sensacją. Auto-Elektryk odpowiedział jeszcze honorowym golem, ale to było na tyle. Minutę przed końcem spotkania niektórym puściły nerwy i narwańców musieli rozdzielać koledzy. Skończyło się na dwóch czerwonych kartkach i trzech żółtych.

Voss Automotive - Pro Auto
Niestety z rozgrywek wycofał się Solidex, którego dotychczasowe mecze zostały anulowane. Tym
samym Fire miał wolną niedzielę.

W 2. Legnickiej Lidze Halowej bez zmian w czubie tabeli. Na prowadzeniu znajduje się Rehabilitacja Zdrowe Plecy. Zespół Konrada Konewczyńskiego zgodnie z planem pewnie pokonał ZUIG.PL – Geo 6:1.

Trzy punkty na konto dopisał sobie także Pro Auto. Drużyna Edwarda Gromuła rozgromiła Voss Automotive 13:0! Świetną partię rozegrał Seweryn Suchecki, który zdobył pięć bramek. Sporą niespodziankę sprawił J&M CarParts, który zremisował z Raf-Kop-Bud Bieniowice.

Ponownie trzy punkty na konto zapisał Orzeł. Ekipa z Mikołajowic rozogrmiła Białe Sady 9:2. Pięć goli na swoje konto dopisał Karol Nikodem.

6. kolejka 1. Legnickiej Ligi Halowej Saller Cup:

Wegarnik - Sariv 2:6 (0:3)

Bramki: Mikhnov, Skubiński (Wegarnik) oraz Miazga – 2, Gambal – 2, Wojciechowski, Petlakowski (Sariv).

Flashnet Internet - Auto-Elektryk 3:1 (1:0)

Bramki: Łobodziński, Luzan, Grządkowski (Flashnet Internet) oraz Kozłowski (Auto-Elektryk).

Solidex - Fire odwołany

Zaległy (czwartek):

Sariv - Auto-Elektryk 4:4 (2;4)

Bramki: Wojciechowski - 2, Cichuta, Chmielewski (Sariv) oraz Swędzikiewicz, Chodyga, Kaśczyszyn (Auto-Elektryk).

Białe Sady - Orzeł 2:9 (0:5)

Bramki: Kołodziej – 2 (Białe Sady) oraz Nikodem – 5, Nieplowicz, Wan, Choma - 2 (Orzeł).

Voss Automotive - Pro Auto 0:13 (0:7)

Bramki: Suchecki – 5, Piec – 3, Tulik, Karpov, Gołębiewski, Tomczyk, Fulas (Pro Auto).

ST NHD Domy Modułowe - Tarninów 2:4 (1:2)

Bramki: Korytek, Wasilewski (ST NHD Domy Modułowe) oraz Durkalec – 3, Mikołajewski (Tarni-nów).

Viskase - Huzar Raszówka 1:6 (0:2)

Bramki: Dymbel (Viskase) oraz Czubek – 2, Stahcowiak, Rudnicki, T. Targowicz, R. Targowicz (Huzar).

Rehabilitacja Zdrowe Plecy - ZUIG.PL – Geo 6:1 (3:0)

Bramki: Kaczmarek - 4, Cichy, Nowak (RZP) oraz Czarnota (ZUIG.PL – Geo).

Raf-Kop-Bud Bieniowice - J&M CarParts 2:2 (2:2)

Bramki: Kasperowicz, Śliwiński (Raf-Kop-Bud Bieniowice) oraz Poparda, Baran (J&M CarParts).
[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 11]
[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 12]

Pół zawodowca tutaj nie ma w tej lidze hahaha
To zróbcie ligę zawodową bo widzę że niedługo nikt nie będzie chciał grać w tej lidze
A kiedy będą podane piątki kolejki ?
Oglądałem ten mecz jako kibic i nigdy bym nie pomyślał, że pośród chłopaków z AutoElektryka mogą być rasiści