Lca.pl » Sport » Siatkówka

2021-12-09 14:45:07 - Autor: AC(lca.pl)
Chełmiec Wałbrzych za mocny dla siatkarzy Ikara
W środę w spotkaniu 13. kolejki siatkarskiej 2. ligi Ikar Legnica przegrał we własnej hali z Chełmcem Wałbrzych.

Ikar Legnica - KS Volley Miasteczko Śląskie
Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla legniczan, bowiem Ikar zwyciężył w pierwszej partii do 18. Niestety kolejne trzy sety wygrali goście i w całym meczu 1:3. Ikar tylko w drugim secie powalczył przegrywając do 25. W kolejnej partii Chełmiec rozgromił gospodarzy do 13. W czwartym secie Chełmiec wygrał do 20.

Dla Ikara była to dziewiąta porażka w tym sezonie. Legniczanie zajmują dziesiąte miejsce z dorobkiem ośmiu punktów. W kolejnym meczu Ikar zagra u siebie jednym z głównych kandydatów do awansu Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa. Początek spotkania w sobotę o godz. 18 w hali przy ul. Wierzyńskiego.

Science MKS Ikar Legnica - KPS Chełmiec Wałbrzych 1:3 (25:18; 25:27; 13:25; 20:25)