Lca.pl » Sport » Ręczna

2021-11-29 16:41:59 - Autor: AC(lca.pl)
Szczypiorniści Dziewiątki wciąż czekają na pierwszą wygraną
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica przegrała dziewiąty mecz w sezonie. Zespół dowodzony przez Tomasza Majchrzyka musiał uznać wyższość Trójki Nowa Sól.

Euco UKS Dziewiątka Legnica
Legniczanie w pierwszej połowie grali świetnie. Dziewiątka po kwadransie prowadziła 9:2, jednak z każdą kolejną Trójka zmniejszała stratę do gości. Do przerwy ekipa Tomasza Majchrzyka prowadziła 15:12.

Początek drugiej połowy znowu należał do Dziewiątki. W 41 min. legniczanie wygrywali 19:14 i wszystko wskazywało na to, że pierwsze zwycięstwo w tym sezonie stanie się faktem.
Niestety w przeciągu kolejnych dziesięciu minut Dziewiątka rzuciła tylko dwie bramki, Trójka odpowiedziała ośmioma trafieniami i wyszła na prowadzenie 22:21. W końcówce meczu po wymianie ciosów to gospodarze wyszli z tego pojedynku zwycięsko.

UKS Trojka Nowa Sól – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 25:23 (12:15)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica: Maliński – 1, Turalik – 4, Sydor – 1, Radomski, Kuryło – 1, Matuszewski, Pawlak, Koch, Szydziak – 2, Piotrowicz, Świekatowski – 5, Podniżny – 2, Małachowski, Dajer, Buko, D. Król – 7.

Wstyd wstyd. Haha latarnia do 2 a nawet 3 ligi. Szkoda kasy Jakiej 2 ligi? Oni są teraz w 3 lidze i spadną do 4 ligi.
Przecież oni grają na III poziomie rozgrywek(Superliga,Centralną, I regionalna/czyli spadają na IV poziom 2 liga, tam gdzie gra II drużyna Siódemki/juniorzy/. Ja pie....., to nie lepiej pchać tą kasę w...
Wygrana sama nie przyjdzie trzeba ciężko pracować i walczyć.