2021-11-14 22:40:57 - Autor: AC(lca.pl)
Zgoda Ruda Śląska nie dała rady Dziewiątce Legnica
Dziewiątka Legnica pokonała we własnej hali Zgodę Ruda Śląska 28:26. Dla legniczanek była to czwarta wygrana w tym sezonie.

Euco UKS Dziewiątka Legnica - KS Zgoda Ruda Śląska
Legniczanki w kapitalny sposób rozpoczęły spotkanie. Dziewiątka po dziesięciu minutach prowadziła 5:0. Od tego momentu Zgoda wzięła się do gry i rozpoczęła pościg za legniczankami. Na przerwę ekipa z Rudy Śląskiej schodziła prowadząc już 13:14, o czym zadecydowała słaba końcówka w wykonaniu podopiecznych Grzegorza Karnickiego.

Druga połowa była wyrównana i legniczanki w 49 min. ponownie wyszły na prowadzenie, którego nie oddały już do ostatniej syreny. Świetnie w końcówce meczu spisały się Katarzyna Kozak i Wiktoria Kocińska.

Dziewiątka Legnica – KS Zgoda Ruda Śląska 28:26 (13:14)

Dziewiątka Legnica: P. Lange, E. Lange, Gajos, Kocińska – 9, Kozak – 10, Trojanowska, Wojciechowska – 2, Drzemicka, Swędrak, Sośnicka, Doroba – 4, Jaroniewska, Drozdowska – 3.

Gratulacje za wygraną po wyrównamym meczu
Podobna sytuacja jak u mężczyzn. Mocno nietrafione decyzje personalne. Amatorka. Ręczni też oddali najlepszych zawodników i trenera , a teraz kompromitacja w lidze centralnej.
Prawda jest taka. Gdyby we wczorajszym meczu świetnej roboty nie robiły Kocińska i Kozak w polu a na bramce Trojanowska i Drzemicka była by taka sama lipa z Rudą Śląką jak w meczu z Cracovią. Dlaczego ...