2021-11-08 19:16:55 - Autor: AC(lca.pl)
Szczypiornistki Dziewiątki wygrały w Gliwicach
Dziewiątka Legnica odniosła trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczne Grzegorza Karnickiego wygrały na wyjeździe z Sośnicą Gliwice.

Euco UKS Dziewiątka Legnica - KS Cracovia 1906
Gospodynie do 40 min. rywalizowały jak równy z równym z Dziewiątką. W 36 min. Sośnica wyszła nawet na prowadzenie 19:18. W 40 min. był remis 20:20, ale w ciągu kolejnych pięciu minutach ekipa z Legnicy zdobyła pięć bramek z rzędu i rozstrzygnęła losy spotkania.

Z każdą kolejną minutą legniczanki powiększały przewagę. Ostatecznie Dziewiątka pokonała rywalki dziewięcioma bramkami.

Dziewiątka na koncie ma dziewięć punktów i zajmuje piąte miejsce. Na prowadzeniu Ruch Chorzów z kompletem punktów.

SPR Sośnica Gliwice – UKS Dziewiątka Legnica 27:36 (14:16)

UKS Dziewiątka Legnica: P. Lange, Gajos – 5, Kocińska – 6, Kozak – 8, Trojanowska, Wojciechowska – 8, Drzemicka, Sośnicka – 2, Ścislowicz – 3, Doroba – 1, Szuk, Drozdowska – 3.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - SPR Sośnica Gliwice

Przecież miały przyjść 3 silne zawodniczki z Zagłębia... Ha,ha,ha! silne to odeszły.Głupich nie sieją, głupi się rodzą. Jak ktoś z 9 liczył na współpracę z ZL to chyba oczadział.
Brawa za wysoką wygraną w Gliwicach . Powodzenia w następnych meczach .
Przecież miały przyjść 3 silne zawodniczki z Zagłębia...