Lca.pl » Sport » Inne

2021-09-27 22:26:53 - Autor: AC(lca.pl)
Dwójka legniczan startowała w Maratonie Warszawskim
W niedzielę odbył się 43. Maraton Warszawski. Do mety dobiegło ponad 2700 zawodników, w tym dwójka legniczan.

Artur Gułaj
Na dwudziestym miejscu uplasował się Artur Gułaj, który do mety dobiegł w 2 godziny 40 minut i 8 sekund, co pozwoliło mu triumfować w kategorii służb mundurowych.

Drugi z legniczan Mateusz Kotowicz zajął 2132 miejsce z czasem 4:37:57.

Zwycięzcą okazał się Yared Shegumo reprezentujący AZS AWF Warszawa z czasem 2:14:38. Srebrny medal wywalczył Wambua Boniface Nduva. Na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Gosiewski z CWZS Zawisza Bydgoszcz.

Tylko dwóch legniczan. Kiedyś nie było tylu biegaczy co teraz, a w Maratonie Warszawskim startowało nas bardzo dużo z Legnicy. Gułaj mundurowy? Coś ostatnio co start, to kogo innego reprezentuje.