Lca.pl » Sport » Inne

2021-09-26 20:40:17 - Autor: AC(lca.pl)
Fatalna druga połowa i porażka Basketu z Domino Polonią
Na inaugurację 1. kolejki 3. ligi koszykówki Basket Legnica przegrał u siebie z Domino Polonia Świdnica. O porażce zadecydowała fatalna druga połowa w wykonaniu podopiecznych Wojciecha Jaworskiego.

KS BASKET Legnica - DOMINO POLONIA Świdnica
Legniczanie do połowy prowadzili z ekipą ze Świdnicy dziewięcioma punktami. Problemy Basketu rozpoczęły się wraz z trzecią kwartą, która Domino Polonia wygrała aż 21:11.

Czwartą kwartę goście zwyciężyli 21:18, a cały mecz 72:68. W barwach Basketu najlepiej zaprezentował się Damian Szablewski, który rzucił piętnaście punktów.

W przyszłym tygodniu Basket podejmie u siebie Orła Ziębice.

Basket Legnica - Domino Polonia Świdnica 68:72 (19:17, 20:13, 11:21, 18:21)

Basket Legnica: Giergielewicz – 2, Macowicz – 6, Jaworski – 2, Turcza – 8, Choror – 7, Dziadulewicz – 5, Chmielewski – 6, Kowalski – 8, Skibiński, Botuszyn – 2, Szablewski – 15, Iwański – 7.

Domino Polonia Świdnica: Cisek, Biernat, Hałdaś – 16, Rejek – 12, Kostek – 7, Liuras- 3, Soboń – 15, Sieńko – 14, Kosmala, Kałużyński, Poradzisz – 3.

To miło, że lca.pl napisała o meczu koszykarzy z ładną galerią zdjęć. Oby tak dalej! Wyniki też będą lepsze.