2021-09-21 01:02:45 - Autor: AC(lca.pl)
Szczypiorniści Dziewiątki przegrali na inaugurację
Na inaugurację 1 Ligi Dziewiątka Legnica przegrała z TS-em Zew Świebodzin 25:38. Legniczanie za tydzień zagrają u siebie z SPR GOKiS Kąty Wrocławskie.

Dziewiątka Legnica
Zew od pierwszych minut kontrolował wydarzenia boiskowe i już po kwadransie prowadził pięcioma bramkami. Na przerwę gospodarze schodzili wygrywając 18:12.

W drugiej części meczu obraz gry nie uległ zmianie, a Zew powiększał przewagę nad legniczanami. Ostatecznie Zew pokonał Dziewiątkę trzynastoma bramkami.

Wśród legniczan dobrze spisał się Dawid Król, który rzucił pięć bramek. Cztery trafienia dołożył Adam Podniźny. Legniczanie za tydzień zagrają u siebie z SPR GOKiS Kąty Wrocławskie.

TS Zew Świebodzin – Dziewiątka Legnica 38:25 (18:12).

Dziewiątka Legnica: Król, Buko – 2, Podniźny – 4, Mierzejewski – 1, Piotrowicz – 2, Szydziak – 2, Koch, Pawlak – 2, Myśluk – 3, Matuszewski, Kuryło – 2, Radomski – 1, Krol – 5, Sydor – 1.

Nie wiem czym się zajmują redaktorzyny z tej lca. Zdjęcia nieaktualne, informacje zerżnięte z innego portalu.Żenada. a skąd mają wziąć jak nie graliście chyba jeszcze u siebie?:P
Nie wiem czym się zajmują redaktorzyny z tej lca. Zdjęcia nieaktualne, informacje zerżnięte z innego portalu.Żenada.