Lca.pl » Sport » Inne

2021-07-13 22:56:32 - Autor: AC(lca.pl)
Triathlonowa Legnica: pracowity weekend zawodników
Pracowity weekend ma za sobą Triathlonowa Legnica. W weekend legniczanie wystartowali na zawodach w Enea Triathlon Bydgoszcz oraz Garmin Iron Triathlon w Sycowie.

Enea Triathlon Bydgoszcz

Tym razem zawodnicy startowali tylko w konkurencjach indywidualnych na dystansach 1/8 oraz 1/4 IronMan. W sobotę w Bydgoszczy wystartowało 1000 zawodników. Barwy legnickiego klubu reprezentowali Marcin Kaczorowski oraz debiutujący w oficjalnych zawodach Leszek Zaremba, którzy w kategorii open zajęli odpowiednio 332 oraz 176 miejsce.

Niedziela to kontynuacja zmagań w Bydgoszczy, gdzie na 1/8 wystartowały Oliwia Gąsior oraz Aleksandra Górniewicz. Szczególne powody do radości miała po raz kolejny Oliwia Gąsior, która stanęła na najniższym stopniu podium w kategorii K-18. W tej samej kategorii na dziewiątym miejscu uplasowała się Aleksandra Górniewicz.

Z kolei w Sycowie na idealnie przygotowanych trasach, do boju stanęli w dystansach 1/8 IronMana Mateusz Onyszko oraz na dystansie 1/4 IronMana Dawid Kruszyna i Kacper Wiśniewski.

W rywalizacji na 1/8 Mateusz Onyszko zajął czwarte miejsce w kategorii M-16, natomiast na dystansie 1/4 na pudle stanął Kacper Wiśniewski, który jednak przegrał wewnętrzną rywalizację z Dawidem Kruszyną, który był 71 w klasyfikacji generalnej oraz 18 w kategorii M35.

Enea Triathlon Bydgoszcz. Oliwia Gąsior

[Maranak33]
A państwo co o tym sądzą?
A kogo to interesuje ? Na pewno nie "fanów" "kopaczy"- ha,ha ha !
nn5 napisał(a): > A co można ze sportu uprawiać w śmierdzącej Legnicy ? Chyba dwubój z wdechem ołowiu > i arsenu po brudnym mieście. Szachy polecam
A co można ze sportu uprawiać w śmierdzącej Legnicy ? Chyba dwubój z wdechem ołowiu i arsenu po brudnym mieście.
A kogo to interesuje ?
Gdyby nie codzienny smog legnicki,który pokazują prawie codziennie na mapach pogodowych to zapewne byliby wydolniejsi ci nasi biegacze.