Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2021-05-22 18:18:36 - Autor: miedzlegnica.eu
III LIGA: Miedź II pewnie sięga po komplet punktów
Miedź II Legnica w starciu z LKS Goczałkowice Zdrój nie była faworytem. Mimo to, legniczanie pokazali chęć zwycięstwa, nieustępliwość i niezaprzeczalny charakter i pewnie wygrali 3:0.

Miedź II legnica - LKS Goczałkowice
Pierwszą szansę na objęcie prowadzenia miał już w 9 minucie Marcin Pietrowski. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę gości. W 24 minucie pierwszego gola dla Miedzi zdobył niezawodny Bruno. Tym razem napastnik drużyny Wojciecha Łobodzińskiego uderzył płasko przy bliższym słupku i nie dał szans golkiperowi.

Po przerwie Miedź dalej atakowała. W 50 minucie gry po dwójkowej akcji Stróżyński – Niewiadomski, ten ostatni uderzył na bramkę, a piłka trafiła w rękawice bramkarza. Drugi gol padł w 78 minucie gry. Burgering uderzył po ziemi z ostrego kąta i umieścił futbolówkę w siatce rywali. Sześć minut później Burgering dośrodkował do wchodzącego w pole karne Kwolka, a ten umieścił piłkę w bramce po uderzeniu głową.

Miedź II Legnica – LKS Goczałkowice Zdrój 3:0 (1:0)

Bramki: 24 Bruno, 78 Burgering, 84 Kwolek

Miedź II Legnica: Soloha - Maciejewski, Bartczak, Pietrowski, Niewiadomski, Bahaid, Lewandowski, Pojasek, Stróżyński(65 Burgering), Caetano(74 Gardzielewicz), Bruno(80 Kwolek).

LKS Goczałkowice: Szczuka - Mońka, Maroszek(59 Baron), Zięba, Dragon, Hanzel, Ćwielong, Matuszczyk(72 Grygier), Furczyk(78 Szendzielorz), Ogrocki(59 Kozina), Marchewka(78 Gemborys).

Mogliby ostatnie mecze zagrać na Stadionie Orła Białego. Lepiej się ogląda.