Na duże wyróżnienie zasługuje Borys Kaszubowski, który ustanowił dwa rekordy klubu oraz stanął trzy razy na najwyższym stopniu podium.
Nagrody finansowe w formie bonów za sumę punktów za dwa starty odebrali: Borys Kaszubowski, Oliwia Wiesiołek, Anna Kulas, Bartosz Sarowski oraz Wiktoria Lepczak.
Poniżej wyniki startów wszystkich zawodników:
Rocznik 2010:
Lepczak Wiktoria
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 36.60 s – rekord życiowy - II miejsce
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:32.94 s – rekord życiowy - III miejsce
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 38.43 s – rekord życiowy - II miejsce
Soroka Maja
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:45.10 s – rekord życiowy
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 38.81 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 50.88 s – rekord życiowy
Debert Julia
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:06.31 s – rekord życiowy
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 46.52 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 54.21 s – rekord życiowy
Rocznik 2009:
Arest Zuzanna
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 48.15 s – rekord życiowy
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 39.89 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 46.55 s – rekord życiowy
Rudomina Laura
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.48 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:24.16 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:37.52 s – rekord życiowy - III miejsce
Wiśniewska Hanna
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:38.64 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:23.92 s – rekord życiowy
Wojdyga Lena
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:39.83 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:25.58 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 40.13 s – rekord życiowy
Rocznik 2008:
Kaszubowski Borys
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:28.47 s – rekord życiowy - I miejsce – rekord klubu
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:58.25 s – - I miejsce
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:26.92s – rekord życiowy - I miejsce – rekord klubu
Kędzierska Michalina
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:45.67 s – rekord życiowy - III miejsce
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:37.63 s – rekord życiowy - III miejsce
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:33.75 s – rekord życiowy
Kubiak Kacper
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:36.00 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:19.90 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:35.15 s – rekord życiowy - II miejsce
Merena Nadia
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 3:01.19 s – rekord życiowy
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.28 s – rekord życiowy
Rocznik 2007:
Kulas Anna
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:26.96 s – rekord życiowy - II miejsce
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.46 s – rekord życiowy - I miejsce
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:35.81 s – - I miejsce
Sarowski Bartosz
200 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 2:12.96 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 59.97 s – rekord życiowy - I miejsce
Szymkowicz Filip
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:30.88s – rekord życiowy - I miejsce
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:08.53 s – rekord życiowy - I miejsce
Zapaśnik Jakub
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 53.20 s – rekord życiowy
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:35.22 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:44.00 s – rekord życiowy
Rocznik 2005-2006:
Lepczak Aleksandra
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:30.98 s – rekord życiowy
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.53s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:34.63 s – rekord życiowy - II miejsce
Wiesiołek Oliwia
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:31.35 s – rekord życiowy - III miejsce
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:01.69 s – II miejsce
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:10.22 s – rekord życiowy - I miejsce
Sztafeta mieszana 4 x 50m dowolnym uzyskała czas 2:23.21 s
Arest Zuzanna, Rudomina Laura, Wiśniewska Hanna, Wojdyga Lena