2021-03-08 22:54:39 - Autor: AC(lca.pl)
Dziewiątka wygrała na wyjeździe z Wolsztyniakiem
W dobrej formie nadal są zawodnicy EUCO-UKS Dziewiątki Legnica. Zespół dowodzony przez Tomasza Majchrzyka pokonał na wyjeździe Wolsztyniaka Wolsztyn 26:25!

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - SKS Orlik Brzeg
Legniczanie do przerwy prowadzili trzema bramkami i nic nie zapowiadało, że druga połowa zakończy się horrorem.

Dziewiątka po pięciu minutach drugiej części meczu wygrywała nawet 15:11, ale w przeciągu kolejnych siedmiu minut gospodarze doprowadzili do remisu. W 54 min. Wolsztyniak wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, które utrzymał do 58 min.

Końcówka jednak należała do Dziewiątki, która rzuciła trzy bramki z rzędu i wygrała ostatecznie 26:25. Rzut na wagę zwycięstwa oddał Radosław Sydor.

Dla Dziewiątki było to trzynaste zwycięstwo w tym sezonie. Legniczanie zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

KPR Wolsztyniak Wolsztyn - EUCO-UKS Dziewiątki Legnica 25:26 (9:12)

EUCO-UKS Dziewiątki Legnica: Wojtusik, Turalik – 3, Król – 4, Sydor – 5, Radomski – 3, Kuryło, Matuszewski, Myśluk, Koch, Szyidzka – 3, Piotrowicz – 2, Pawlak, Stańko – 1, Kasiński, Szyba – 5.