Lca.pl » Sport » Ręczna

2021-02-13 20:33:55 - Autor: AC(lca.pl)
Porażka w drugim meczu Dziewiątki w Gdyni
W drugim meczu 1/8 Mistrzostw Polski Juniorek EUCO-UKS Dziewiątka Legnica przegrała z SPR Arka Gdynia 31:33 i nie ma już szans na awans do ćwierćfinału.

Katarzyna Kozak
W piątek legniczanki musiały uznać wyższość APR Radom. W sobotę było pewne, że w starciu z Arką Gdynia powalczą o awans do ćwierćfinału. Po pierwszych trzydziestu minutach wszystko szło zgodnie z planem. Podopieczne Grzegorza Karnickiego prowadziły 16:14.

Arka ponownie wyszła na prowadzenie w 38 min. Dziewiątka pięć minut później jednak już wygrywała 21:22. W 48 min. gdynianki znowu odwróciły losy spotkania na 26:24, ale po trafieniach Oliwii Doroby i Weroniki Ścisłowicz ponownie był remis. Końcówka meczu należała jednak do Arki, która ostatecznie zwyciężyła 33:31.

1/8 Mistrzostw Polski Juniorek:

Bukowsko-Dopiewski KPR – APR Radom 25:29 (15:15)

SPR Arka Gdynia – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 33:31 (14:16)

SPR Arka Gdynia: Głębocka – 6, Mielewczyk – 6, Bąkowska – 5, Kopańska – 5, Papke – 4, Peplińska – 4, Lewandowska – 2, Dulińska – 1, Bielska, Godzina, Gosławska, Kuśpiet, Dobek, Glaza, Kosmala, Zegarlicka.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica: Lange, Kozak – 7, Doroba – 6, Chmielarczyk, Ilnicka, Ścisłowicz – 6, Szuk -6, Wojciechowska – 4, Gdula – 2, Lange, Rusin, Wiśniewska.

Jak się patrzy na ten archaiczny sposób gry naszych dziewczyn, to chciałoby się powiedzieć "trenerze do szkoły!" żadnej reakcji i żadnego pomysłu na grę. Taki zespół mogła poprowadzić sp...
No coz.. ten dwa mecze pokazaly tylko nieudolność. Niestety trenerska.
No wreszcie nauczyliście się prawidłowo podawać wynik meczu przegranego Dziennikarzyna cały czas się uczy tak jak duda
No wreszcie nauczyliście się prawidłowo podawać wynik meczu przegranego
Przykre ale prawdziwe. Oglądałem mecz i tragedia brak pomysłu na grę w ataku. Zero schematu jak indywidualnie nie szło.Gdyby nie bramkarki to porażka byłaby większa. Jutro mecz o honor . Dziewczyny grat...