Lca.pl » Sport » Inne

2020-09-21 14:25:49 - Autor: AC(lca.pl)
Triathlonowa Legnica z pierwszymi sukcesami!
W niedzielę w Płocku odbył się finał cyklu Garmin Iron Triathlon. W zawodach nie zabrakło naszych przedstawicieli. W imprezie z bardzo dobrej strony pokazała się Triathlonowa Legnica.

Triathlonowa Legnica
Zawody rozgrywane były na trzech dystansach: 1/2 IM, 1/4 IM oraz 1/8 IM. Dystans 1/8 M - obejmował - 475 m. pływania, 22,5 km jazdy na rowerze oraz 5 275 metrów biegu.

Wśród kobiet najszybciej z legnickiej ekipy zameldowała się Aleksandra Górniewicz - zajmując czwarte miejsce w Open kobiet oraz pierwsze miejsce w kategorii wiekowej K-18. Czas zawodniczki Triathlonowej Legnica na mecie to: 1:21,58.

Kolejne legniczanki osiągały metę na następujących miejscach: Oliwia Gąsior - siódme miejsce Open Kobiet oraz drugie miejsce w kat. K-16, Emilia Klimas - 23 miejsce Open Kobiet oraz trzecie miejsce w kat. K-16.

Wśród mężczyzn miejsce na podium w kategorii wiekowej M-18 wywalczył - Kamil Kmita. Tuż za podium na czwartym miejscu w kat. wiekowej M-14 finiszował Mateusz Onuszko. W kat. M-20 - ósme miejsce wywalczył Kacper Wiśniewski.

Był to bardzo udany start młodej legnickiej grupy triathlonu. Należy nadmienić, iż obecna grupa triathlonu jest pierwszą w historii Legnicy, uprawiającą tak wymagającą dyscyplinę sportu.

Pełne wyniki legnickich zawodników dostępne tutaj.

Anonim to popatrz chociaż na czasu, i dystansu. Aż tak jesteś żałosny, ze bezmyślnie musisz wszystko krytykować ? Żal mi Ciebie nędzny trolu.
Lepiej jakby siedzieli przed kompem i grali w gierki? Brawa dla wszystkich startujących, nie ważne czy stanęli na podium, czy nie! Na wszystko przyjdzie jeszcze pora.
Ale zazdraszczacie ....
Podobnie zresztą jak Aleksandra Górniewicz w K18...
Rzeczywiście sukcesy... Np. Kamil Kmita zajął 2 miejsce w kategorii M18, w której startowały 2 osoby. No brawo!