Lca.pl » Sport » Inne

2020-09-13 22:39:41 - Autor: AC(lca.pl)
Zakończyły się trzydniowe łucznicze zmagania na Radosnej
W weekend na torach łuczniczych przy ul. Radosnej w Legnicy odbyły się finały Mistrzostw Polski Seniorów w Łucznictwie klasycznym.

Ida Sałek
Po 8 latach na tory łucznicze wrócił Jacek Proć, który wywalczył dziewiąte miejsce przegrywając wejście do ósemki z Grzegorzem Śliwką w barażu 1 punktem.

Legniccy zawodnicy OSŁ Strzelec Michał Gomoliszek zajął 33 miejsce, natomiast Wojciech Lubera imprezę zakończył na 57 pozycji.

W łukach klasycznych kobiet Ida Sałek uplasowała się na 33 pozycji. W łukach klasycznych mikst legnicka para Ida Sałek i Jacek Proć zajęli 25 miejsce. W łukach klasycznych drużynowych OSŁ Strzelec w składzie Jacek Proć, Michał Gomoliszek i Wojciech Lubera wywalczyli siódmą pozycję. Turniej zdominowali zawodnicy KS Społem Łódź.

Pełne wyniki dostępne tutaj.

Jacek Proć

Dzięki za zorganizowanie imprezy w okresie pandemii. Nawet jak było mało kibiców to przynajmniej lokalni przedsiębiorcy przy okazji mogli trochę zarobić, bo i hotel i wyżywienie i inne rzeczy. Zawsze zn...
No i co z tego, że Proć ma brodę jak pop. To jakiś problem?
Proć ma brodę jak pop.
Jak zwykle. Impreza zrobiona wyłącznie z egoistycznych pobudek. Legniczanie mogą w galerii oglądać zdjęcia w większości spasionego prezesa i nie pierwszej młodości pani dyrektor legnickiego klubu w ot...
Niszowa impreza. A można było zrobic z mistrzostw wielkie widowisko. Komuś zabrakło wyobraźni.