Lca.pl » Sport » Inne

2020-09-07 13:32:47 - Autor: AC(lca.pl)
Aleksandra Górniewicz wróciła z medalem z Malborka
Zawodniczka Triathlonowa Legnica Aleksandra Górniewicz wystartowała w zawodach Castle Triathlon Malbork 2020 im. Bartosza Kubickiego. Legniczanka pokazała się z bardzo dobrej strony.

Aleksandra Górniewicz na podium
Młoda zawodniczka wystartowała w 1/8 triathlonu, który zawierał: pływanie - 475 m., jazda na rowerze - 22 km oraz bieganie 5.300 m.

Legniczanka pokonała cały dystans w 1 godz. i 22 minuty. Aleksandra Górniewicz zajęła drugie miejsce w kat. K-18. W kategorii open uplasowała się na szesnastym miejscu. O medale rywalizowało łącznie sześćdziesiąt kobiet.

Dwa tygodnie wcześniej w Ślesinie, Aleksandra Górniewicz startowała również na 1/8 triathlonu, gdzie zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej z czasem - 1:12,00.

Statuetka Aleksandry Górniewicz

Aleksandra Górniewicz

Warto dodać, że w jej kategorii wiekowej wystartowały AŻ TRZY zawodniczki... hehehe
Brawo dzieciaki !!! - w Legnicy nie było nigdy żadnej grupy triathlonu. Być może to Wy swoimi małymi kroczkami stworzycie historię triathlonu w Legnicy - czego Wam bardzo życzę. A redakcji LCA.PL - dzi...