Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2020-02-16 20:48:52 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: Sariv w elicie. Solidex w barażach!
Nowym pierwszoligowcem został zgodnie z planem Sariv, natomiast grę w barażach wywalczył już na pewno Solidex. Pozostała walka o jedno miejsce barażowe.

Team Legnica – Flashnet Internet
Sariv nie miał większych problemów z pokonaniem Huzara Raszówki. Podobnie zresztą jak Solidex. Zespół Sebastiana Siwonia rozgromił Viskase 16:0.

Dość niespodziewanie punkty stracił J&M CarParts, który przegrał z Exclusive 2:5 i odpadł z walki o elitę. Sporo emocji dostarczył pojedynek Wegarnika z Pro Auto. Fani wegańskiego jedzenia do przerwy prowadzili 4:0 i nic nie zapowiadało, że w tym meczu będą jeszcze emocje. Słaba postawa drugiej połowie sprawiła, że Wegarnik do ostatnich minut musiał walczyć o trzy punkty. Ostatecznie wygrywając 6:5 i umacniając się na trzeciej pozycji.

Tuż za Wegarnikiem plasuje się natomiast Flashnet Internet. Internetowcy nie mieli łatwej przeprawy z Team Legnica. Podopieczni Mariusza Sikory wynik spotkania otworzyli dopiero w 33 min., a w końcówce trzy punkty zapewnił Maciej Swędzikiewicz.

12. kolejka 2. LLH:

Pro Auto – Wegarnik 5:6 (0:4)

Bramki: Ł. Antosiewicz – 2, Birk, Shvarlo, Gołębiewski (Pro Auto) oraz Skubiński, Dudka, Kopczyk, Sura, Malesza, Horbal (Wegarnik).

J&M CarParts – Exclusive 2:5 (0:0)

Bramki: Franczak – 2 (J&M CarParts) oraz BLicharski – 2, Szewczyk – 2, Kogus (Exclusive).

Viessmann Tarninów – Haerter Technika Wytłaczania 12:4 (3:3)

Bramki: Nieplowicz – 3, M. Durkalec, Mikołajewski – 2, Szuszkiewicz – 2, Piotrowski – 2, Zadrożny, D. Taraciński (Viessmann Tarninów) oraz Budny – 2, Jastrzębski, Świdziński (Haerter).

Mine Master Białe Sady – ZUIG.PL – Geo 1:5 (1:2)

Bramki: Kiczura (Mine Master Białe Sady) oraz Tomczyk -2 , Janiak, Czarnotak, Idziak (ZUIG.PL – Geo).

Huzar Raszówka – Sariv Technika Łączenia 1:6 (1:3)

Bramki: Zuber (Huzar Raszówka) oraz Serkies, Pojasek, Skotarczak, Cukier, Gambal, Łysy (Sariv).

Solidex – Viskase 16:0 (7:0)

Bramki: Ziembicki – 6, Kaczmarek – 5, Małek – 2, Śliwiński, Taczyński, Zarański (Solidex).

Team Legnica – Flashnet Internet 0:2 (0:0)

Bramki: Hyzko, Swędzikiewicz (Flashnet Internet).