Lca.pl » Sport » Siatkówka

2019-10-27 00:05:03 - Autor: AC(lca.pl)
Pierwsza wygrana siatkarzy Ikara w tym sezonie
Ikar Legnica odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! Legniczanie wygrali na wyjeździe z MUKS Ziemia Milicka 3:2!

Paweł Murdza
Pierwsze dwa sety padły łupem Ikara. W inauguracyjnej partii legniczanie zwyciężyli do 25. W drugim secie podopieczni Pawła Murdzy gładko wygrali do 17.

Kolejne dwa sety należały do gospodarzy. Najpierw MUKS Ziemia Milicka wygrał do 22, a potem do 27. O zwycięstwie zadecydował tie-break, w którym górą byli przyjezdni do 15!

Dla Ikara było to pierwsze zwycięstwo w obecnej kampanii. Legniczanie sezon rozpoczęli od trzech porażek! W następnej kolejce Ikar podejmie u siebie Olavię Oława.

2. liga: MUKS Ziemia Milicka – Ikar Legnica 2:3 (25:27, 17:25, 25:22, 29:27, 15:17).

[quote="legnicki kibic"]Pomimo wygranej trener i tak nadaję się do wymiany. Bez charyzmy, bez autorytetu. No tak, Vital Heynen czeka na twoja propozycję. Ile dajesz ?
Pomimo wygranej trener i tak nadaję się do wymiany. Bez charyzmy, bez autorytetu.