Lca.pl » Sport » Inne

2019-10-20 00:08:40 - Autor: AC(lca.pl)
AZS Zielona Góra za mocny dla siatkarzy Ikara
Nie było niespodzianki w hali przy ul. Wierzyńskiego. Ikar Legnica przegrał gładko z AZS-em Zielona Góra 0:3.

Ikar Legnica
Legniczanie sezon rozpoczęli od dwóch porażek. Podopieczni Pawła Murdzy i Grzegorza Goryczki przegrali kolejno z: Astrą Nowa Sól 0:3 i Sobieskim Żagań 1:3. W sobotę nie mieli wiele do powiedzenia w starciu z AZS Zielona Góra 0:3. Tylko w pierwszym secie Ikar dotrzymywał kroku ekipie z Zielonej Góry, mimo to ta partia padła łupem gości do 24. W drugim secie AZS Zielona Góra wygrał do 22, natomiast w ostatniej partii zdecydowanie triumfował lider do 15.

Zielonogórzanie pewnie zmierzają do awansu. AZS wygrał wszystkie cztery spotkanie i zaledwie z jednym straconym setem prowadzą w ligowej tabeli.

W następnej kolejce legniczanie zagrają na wyjeździe z MUKS Ziemia Milicka, który ma na koncie jedno zwycięstwo i z trzema punktami zajmuje siódme miejsce. Ikar jest dziewiąty z zerowym dorobkiem.

2. liga: Ikar Legnica – KU AZS Zielona Góra 0:3 (24:26, 22:25, 15:25)

Panie J. K...b, niech Pan się zajmie siatkarskim Ikarem, ma pan wolne od polityki 3-4 lata. Trzeba poszukać innego trenera i kilku sponsorów, wyniki powinny przyjść.
Kiedyś na mecze chodziłem, ale na trenera nie mogę się patrzeć, facet bez pomysłu na grę, młodzi pouciekali bo nim starzy rządzą. Szkoda bo to widowiskowy sport i kulturalny.
Chłopaki do gry są, ale trener jest bez osobowości. Widać , że nie panuje nad dziadkami............