Lca.pl » Sport » Inne

2019-10-06 14:22:12 - Autor: AC(lca.pl)
Legnicki Półmaraton dla Rafała Bardzińskiego!
Rafał Bardziński z Janosport Team został zwycięzcą VIII Legnica Półmaraton. Bieg ukończyło 376 zawodników.

Artur Gułaj
Legniczanin dobiegł do mety w czasie 1:15:14. Drugi na mecie zameldował się Marcin Pawłowski z Olaws Złotoryja z czasem 1:16:24. Na najniższym stopniu podium stanął Wojciech Greń.
Wśród kobiet najlepsza okazała się Danuta Piskorowska z Team-LUKS Żórawina Wrocław. Srebrny medal zdobyła Ewelina Łozowska z FitArena, natomiast brązowy Kamila Żołędziewska.

W Legnickiej Dziesiątce najlepszy był Artur Gułaj z wynikiem 34:00. Druga pozycja należała do Patryka Sarżyńskiego, natomiast na trzecim miejscu ukończył bieg Przemysław Stempnik z czasem 35:15. Bieg ukończyło 247 mężczyzn oraz 83 kobiety.

Wśród kobiet bezkonkurencyjna była Anna Ficner z wynikiem 37:45. Druga do mety dobiegła Martyna Masłowska, natomiast trzecia była Emilia Liputa.

1. Janina Woronko-Zaczyńska

...te białe kubeczki ( fotki ... 200 ... )mam nadzieje że nie były plastikowe Piłem, nie były plastikowe.
A wystarczyło jeżdzić skrótem Sudecką, między garażem i obok basenu na Radosnej.
A czy ten maraton nie mógł sobie biegać po parku albo lotnisku ale nie ku.wa trzeba było zablokować pół Legnicy. to nie był żadem maraton pukniety dzbanie - widać żeś nie oczytany i pusty. Zablokow...
Kolejny dzban... Na całym świecie można biegać przez centrum wielkich miast, ale w Legnicy to nieeee, bo przecież to takie wielkie miasto, że do centrum to tylko autem. Trzeba było niedzielę spędzić n...
fotka nr 40 z 2 serii Pan sportowiec leży na trawie. Ciekawe czy dziś był w pracy czy u lekarza po L4 ????