Lca.pl » Sport » Inne

2019-06-02 11:47:43 - Autor: AC(lca.pl)
Biegacze walczyli o Puchar Nadleśnictwa Legnica
W Miłogostowicach odbyła się Leśna Gonitwa o Puchar Nadleśnictwa Legnica. Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach 10 km i 5 km.

Na 10 km najlepszy okazał się Rafał Bardziński z JanoSport Team Legnica, który do mety dobiegł w 35 minut i 50 sekund. Tuż za nim uplasował się Emil Matejczuk z KGHM ZG Run z czasem 36:50. Na najniższym stopniu podium stanął Jan Kaczor z Wałbrzycha.

Najlepsza wśród kobiet na tym dystansie była Justyna Juchniewicz-Pogorzelska z wynikiem 43:25. Srebrny medal zdobyła Karolina Borowska z Lubina, a brązowy Katarzyna Czesnakowicz.

Na dystansie 5km triumfował Tomasz Jankowski z KS Active Uran z czasem 19:58. Drugie miejsce zajął Marcin Kaczorowski z JanoSport Team Legnica. Na trzeciej pozycji sklasyfikowany został Jakub Obolewicz z OLAWS Złotoryja. Wśród kobiet wygrała Anna Niedźwiedzka przed BeatąCiesielską i Moniką Kaliciak.

Na dystansie 10 km rywalizowało 103 biegaczy, natomiast na 5 km o medale walczyło 54 biegaczy.

Pełne wyniki na dystansie 10 km.

Pełne wyniki na dystansie 5 km.

[quote="Mały Miś"]O proszę. Pan Staś powrócił. Mistrz intrygi, mieszania w gównie i wiejskiej narracji poprzez którą został wyrzucony praktycznie z wszystkich legnicki Ch klubów. Dlaczego P...
O proszę. Pan Staś powrócił. Mistrz intrygi, mieszania w gównie i wiejskiej narracji poprzez którą został wyrzucony praktycznie z wszystkich legnicki Ch klubów. Dlaczego Pan nie biega? Czyżby problem ...