Lca.pl » Sport » Siatkówka

2019-03-24 10:57:09 - Autor: AC(lca.pl)
Siatkarze Ikara wywalczyli utrzymanie w 2. lidze
W trzecim meczu barażowym Ikar Legnica pokonał we własnej hali BTS Elektros Bolesławiec 3:1 i tym samym utrzymał się w 2. lidze.

Ikar Legnica - BTS Bolesławiec
Dwa pierwsze spotkania, które zostały rozegrane w Bolesławcu padły łupem legniczan. Podobnie było w sobotę w hali przy ul. Wierzyńskiego.

Ikar wygrał gładko pierwsze dwa sety. Trzeci set należał do gości z Bolesławca, którzy zwyciężyli do 20. W czwartej partii wszystko wróciło do normy i podopieczni Pawła Murdzy wygrali z BTS-em do 17.

Dzięki tej wygranej Ikar wywalczył utrzymanie w 2. lidze, natomiast z rozgrywkami żegna się BTS Bolesławiec.

Ikar Legnica - BTS Elektros Bolesławiec 3:1 (17, 21, -20, 17)

Ikar Legnica: Kupiński, Michalewski, Wolak, Tkaczuk, Szaynowski, Kozar, Goryczka - Chomąt, Dziadulewicz, Gawrysiak, Kroć.

Opalony zadba o halę w następnej kadencji.
Szkoda że nie ma hali z prawdziwego zdarzenia w Legnicy. Śmieszne ale prawdziwe. Hala rodem nawet nie z PRL ale z DDR zostaje A i tak uważa się ja za luksus! WSTYD!!!!!!!!! Infrastruktura sportowa w Legnic...