Lca.pl » Sport » Siatkówka

2019-02-03 16:36:55 - Autor: AC(lca.pl)
Ikar na koniec rundy zasadniczej ograł Bielawiankę
W ostatnim meczu sezonu zasadniczego 2. ligi Ikar Legnica pokonał we własnej hali Bielawiankę Bielawa 3:0. O utrzymanie legniczanie zagrają z BTS Bolesławiec.

W sobotnim starciu Ikara z Bielawianką nie było wielkich emocji. Tylko w drugim secie obie ekipy szły łeb w łeb. Pierwszą partię gospodarze wygrali gładko do 19. W drugim secie Ikar okazał się lepszy do 27. W ostatniej partii podopieczni Pawła Murdzy ograli rywala do 18.

Ikar sezon zasadniczy kończy na dziesiątym miejscu z dorobkiem ośmiu punktów. Legniczanie w przekroju całego sezonu wygrali tylko dwa spotkania.

Na dziewiątym miejscu rozgrywki zakończył BTS Bolesławiec i to on będzie rywalem legniczan w walce o utrzymanie. Pierwszy mecz odbędzie się 9-10 marca w Bolesławcu.

Przed rozpoczęciem sobotniego meczu doszło także do miłej ceremonii. Młodzi siatkarze Ikara Legnica otrzymali brązowe medale za zajęcie trzeciego miejsca w Dolnośląskiej Lidze Juniorów.

Ikar Legnica – Bielawianka Bester Bielawa 3:0 (25:19, 29:27, 25:18).

Sezon dramat a tak miało być super jak to nie opowiadał były radny co tak siatkówkę chciał promować a będzie spadek a najlepiej likwidację takiego klubu zrobić