Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2019-01-20 20:25:45 - Autor: AC(lca.pl)
Wietrzak Team wygrał w Zielonej Górze i został liderem!
W 2. Dolnośląskiej Lidze Halowej Wietrzak Team Legnica pokonał na wyjeździe KU AZS Zielona Góra 3:2 i tym samym został liderem rozgrywek!

Madness Chocianów - Wietrzak Team Legnica
Legniczanie zagrali w Zielonej Górze bardzo dobre zawody. Na przerwę ekipa Stanisława Wietrzak schodziła prowadząc 2:1 po golach Pawła Wilczyńskiego i Kamila Kalickiego.

Kilka minut po wznowieniu drugiej połowy gospodarze doprowadzili do wyrównania. Ostatnie słowo należało jednak do legniczan, którzy za sprawą Pawła Wyżgi zdobyli upragnione trzy punkty.

Zwycięstwo w Zielonej Górze oznacza, że legniczanie wskakują na pierwsze miejsce w tabeli. Studenci z Zielonej Góry mają także dziewięć punktów, ale w bezpośrednim pojedynku górą jest Wietrzak Team.

Tuż za prowadzącą dwójką plasują się Madness Exclusive i AZS UW Wrocław, którzy zgarnęli po osiem punktów. Z zerowym dorobkiem tabelę zamyka Mundial Żary.

W najbliższą niedzielę Wietrzak Team Legnica zagra o godz. 17:30 w hali przy ul. Lotniczej z AZS UW Wrocław i jeżeli to spotkanie wygra postawi milowy krok ku grze w 1. lidze halowej!