Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2019-01-05 19:42:43 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: Ikar Formia Pizza nowym liderem
W 2. Legnickiej Lidze Halowej nowym liderem został Ikar Formia Pizza, który wygrał z Solidexem. Fotel lidera stracił United Team. W szlagierze kolejki zwyciężył Huzar Raszówka.

Madness Exclusive – Haerter Technika Wytłaczania
Na otwarcie 6. kolejki świetne widowisko stworzyli Solidex i Ikar Formia Pizza. Solidex po pierwszej połowie prowadził z zespołem Andrzeja Adamowicza 4:1 i nic nie wskazywało na to, że Ikar Formia Pizza zgarnie w tym meczu pełną pulę. Fani Pizzy jednak zagrali koncertowo i mecz zakończył się ich zwycięstwem 8:4! Ikar Formia dzięki tej wygranej został nowym liderem.

W hicie drugoligowych meczów Huzar Raszówka okazał się lepszy od United Team, wygrywając 3:1. Dla United Team była to pierwsza porażka w tym sezonie. Huzar po sobotnich meczach awansował na drugie miejsce w tabeli.

Bliski odniesienia historycznego zwycięstwa w rozgrywkach Legnickiej Ligi Halowej był Haerter Technika Wytłaczania. Zespół z LSSE kilka minut przed ostatnią syreną prowadził z Madness Exclusive 5:4, jednak końcówka należała do faworyta, który za sprawą Damian Smolnego i Tomasza Krawczyka zapewnił sobie trzy punkty, wygrywając 6:5.

2. LLH:

Solidex – Ikar Formia Pizza 4:8 (4:1)

Bramki: Popowczak, Zarański, Wasilewski, Drozdowski (Solidex) oraz Czubek, Kwiatkowski, Różycki – 2, Walczak – 2, Tkacz, Brudnicki (Ikar Formia Pizza).

J&M CarParts – Voss Automotive 3:5 (1:1)

Bramki: Olszanowski, Dwornicki, Poparda (J&M CarParts) oraz M. Huk – 2, T. Huk, Kukułka, Karczewski (Voss Automotive).

Sariv – KS Winnica 4:0 (2:0)

Bramki: Pawlukiewicz – 2, Grzeszczyk, Ł. Sierpina (Sariv).

United Team – Huzar Raszówka 1:3 (1:1)

Bramki: Piec (United Team) oraz Niegluj, Cieślak, Zuber (Huzar Raszówka).

Madness Exclusive – Haerter Technika Wytłaczania 6:5 (3:2)

Bramki: Krawczyk – 3, Szewczyk, Matkowski, Smolny (Madness Exclusive) oraz Ogrodniczak, Świdziński – 2, Budny, Matejek (Haerter Technika Wytłaczania).

Walsroder – ZUIG.PL – Geo 1:9
[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 12]

Może dajcie jakieś propozycje... Pewnie mają dylemat i nie wiedzą kogo dac
A co z piątkami VI kolejki?
Czekamy aż ktoś poprawnie wpisze wyniki ostatniej kolejki i aktualni tabele.. Lca się sypie jak tyn ze ściany w ruskich koszarach