Lca.pl » Sport » Siatkówka

2018-10-21 20:53:31 - Autor: AC(lca.pl)
Pierwsze zwycięstwo siatkarzy Ikara w 2. lidze
W końcu pierwsze zwycięstwo na drugoligowych parkietach zaliczył Ikar Legnica. Podopieczni Pawła Murdzy pokonali na własnym boisku BTS Elektros Bolesławiec 3:0.

Ikar Legnica - BTS Bolesławiec 3:0
Najwięcej emocji kibicom dostarczył drugi set. Pierwszą partię Ikar zwyciężył 25:21. Z kolei w następnym secie legniczanie prowadzili już 23:19, ale szybko roztrwonili tą przewagę i zrobiło się 24:24. Więcej zimnej krwi zachowali legniczanie i to oni wygrali do 27.

W trzecim secie obie ekipy szły łeb w łeb do stanu 19:19, wtedy to Ikar włączył wyższy bieg i ostatecznie wygrał do 21, a cały mecz 3:0.

Po 4. kolejkach legniczanie zajmują ostatnie, dziesiąte miejsce z dorobkiem trzech punktów. W najbliższy weekend Ikar zmierzy się na wyjeździe z Astrą Nowa Sól, która zajmuje szóstą pozycję.

Ikar Legnica - BTS Elektros Bolesławiec 3:0 (21, 27, 20)

Ikar Legnica: Kurnicki, Michalewski, Strzelczyk, Tkaczyk, Kupiński, Paszkiewicz, Wolak, Dziadulewicz, Kroć, Szaynowski, Gawrysiak, Goryczka.

Brawo chłopaki ;) Szkoda zawodnika z nr 15 bo jest taki slodki :* a ten zapasowy libero taki cos wściekły ...