Lca.pl » Sport » Inne

2018-03-22 19:18:04 - Autor: AC(lca.pl)
Pięć medali Śródmieścia w Skierniewicach
W weekend w Skierniewicach odbył się Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. W zawodach uczestniczyli zawodnicy legnickiego TKKF Śródmieście, którzy zdobyli pięć medali.

Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym
Dariusz Wszoła w kategorii wagowej do 59 kg zdobył dwa złote medale w klasyfikacji wiekowej senior oraz masters. Legniczanin w trójboju siłowym uzyskał 542,5 kg. W przysiadzie zaliczył 207,5 kg, w wyciskaniu 145 kg, a w martwym ciągu 190 kg.

Tuż za plecami Wszoły, dwukrotnie uplasował się Sławomir Śledź, który w trójboju siłowym uzyskał 512,5 kg. W przysiadzie zaliczył 180 kg, w wyciskaniu 130 kg, w martwym ciągu 202,5 kg.

Ze srebrnym medalem do domu wrócił Mateusz Grzesik, który w kategorii wagowej do 120 kg, uzyskał 750 kg, w przysiadach zaliczył 305 kg, w wyciskaniu 205 kg oraz w martwym ciągu 340 kg.

Ponadto w imprezie wystartowali Sebastian Sądej oraz Kacper Krzyszczuk. Pierwszy z nich, startujący w kategorii wagowej do 83 kg open junior do 23 lat, wywalczył czwarte miejsce z wynikiem 582,5 kg. W przysiadach zaliczył 215 kg, w wyciskaniu 137,5 kg, w martwym ciągu 230 kg.

Z kolei Kacper Krzyszczuk wystartował w kategorii wagowej do 83 kg open junior do 20 lat. Młody zawodnik uplasował się na szóstym miejscu z wynikiem 552,5 kg. W przysiadach zaliczył 212,5 kg, w wyciskaniu 120 kg, w martwym ciągu 220 kg.

Gratulacje Panowie!, brawo dla autora tekstu dla którego suma wyników Pana Mateusza daje 750 kg ( 305+205+340= 850kg).