Lca.pl » Sport » Siatkówka

2018-03-03 22:24:25 - Autor: J(lca.pl)
Ikar nie zwalnia tempa. Jest już na drugim miejscu!
Siatkarze legnickiego Ikara z przytupem rozpoczęli rywalizację w grupie finałowej 3. ligi. W sobotę wygrali drugi mecz. Tym razem 3:0 z TechniSatem Oborniki Śląskie.

MKS Ikar Legnica - TechniSat EMS Oborniki Śląskie
70 minut – tyle czasu potrzebowali podopieczni trenera Pawła Murdzy na odprawienie z kwitkiem TechniSatu. Sobotni mecz w hali przy ul. Głogowskiej był jednostronnym widowiskiem. Goście niby stawiali opór, ale legniczanie mieli spotkanie pod kontrolą i zasłużenie wygrali bez straty seta.

W dwóch meczach grupy finałowej Ikar zgromadził komplet 6 punktów i awansował na drugie miejsce w tabeli – dające awans do barażów o 2. ligę! Legniczanom pomogła Ziemia Milicka Milicz, która wygrała w sobotę 3:0 z Siatkarzem Bierutów.

W przyszłą sobotę Ikara czeka kluczowy mecz, właśnie z Siatkarzem Bierutów na wyjeździe. Jego rezultat może mieć ogromny wpływ na końcową tabelę i losy awansu do barażów.

Ikar Legnica – Technisat EMS Oborniki Śląskie 3:0 (22, 23, 18)

Ikar: Koncewicz, Szaynowski, Gawrysiak, Kupiński, Niewiadomski, Wolak, Chomąt (L) – Dąbek, Smętek, Dziadulewicz.

TABELA DYWIZJI A DOLNOŚLĄSKIEJ 3. LIGI

No i brawo dla chłopaków za to źe wygrali z zespołem z takim trenerem.
3 razy to samo o co chodzi? Chyba raz wystarczy.
[quote="Fan ilara"]Oj słabo się staracie lca. Można było dodać, że trenerem gości jest wielka postać siatkówki, reprezentant Polski, Krzysztof Janczak, ale co wy tam wiecie. spoko