2014-10-05 19:56:06 - Autor: J(lca.pl)
Dziewiątka bez szans w starciu z ASPR Zawadzkie
Piłkarze ręczni Dziewiątki nie będą miło wspominać pierwszego w tym sezonie meczu w roli gospodarza. Legniczanie przegrali z ASPR Zawadzkie 23:34.

Dariusz Piotrowicz
- Zawadzkie zagrało bardzo solidnie. My natomiast bardzo słabo. Jak można myśleć o wygraniu meczu, jeśli nie wykorzystuje się z dziesięciu sytuacji sam na sam? Zagraliśmy jak ciapy - irytuje się trener Tomasz Dobrołowicz.

Słowa szkoleniowca Dziewiątki trafnie oddają to, co działo się na parkiecie. Do przerwy Dziewiątka przegrywała tylko różnicą dwóch trafień. Niestety, po przerwie rywale rozpoczęli punktowanie gospodarzy. Ostatecznie wygrali w Legnicy wysoko, bo aż jedenastoma bramkami.

W barwach Dziewiątki zadebiutował wypożyczony z Siódemki Miedź Grzegorz Wyszogrodzki. Skrzydłowy zdobył 6 bramek. Z takim samym dorobkiem mecz zakończył doświadczony kołowy Dariusz Piotrowicz.

EuCO UKS Dziewiątka Legnica - ASPR Zawadzkie 23:34 (10:12)