Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2014-02-02 22:02:48 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH Saller Cup. Sensacyjny DM Tech Serwis!
Pierwsze punkty w drugiej lidze stracił Saller Team Polska. Lider zremisował z DM Tech Serwis 6:6! W dalszym ciągu w grze o awans pozostają: Flashnet Internet, Bielany Team i Białe Sady.

Bielany Team - Białe Sady

Rehabilitacja Zdrowe Plecy - Partner Serwis Junior
W końcu przełamał się Partner Serwis Junior, których pewnie ograł Rehabilitację Zdrowe Plecy 6:1. Po dwie bramki strzelili Arkadiusz Cymbalista i Adrian Jankoski. Honorowe trafienie dla ekipy Konrada Konewczyńskiego zaliczył Dominik Kuska.

Hitem kolejki było starcie Bielan Team z Białymi Sadami. Ekipa Łukasza Dudki musiała wygrać, aby wskoczyć na pudło. Tak się jednak nie stało. Białe Sady wygrywały już 2:0 i w przeciągu pięciu minut roztrwoniły dwubramkowe prowadzenie. Bielany Team wyrównały w 38 minucie po efektownym strzale piętą Jarosława Łuniewskiego. Debiutant mógł pokusić się nawet o zwycięstwo, jednak dwukrotnie do pustej bramki nie trafił Grzegorz Grochowski.

Saller Team Polska - DM Tech Serwis
Drugie zwycięstwo w sezonie odniósł United Team. Debiutant, mimo że do przerwy przegrywał z Krokusem 1:2 to w drugiej części odmienił losy spotkania i wygrał 4:3.

Prawdziwą sensacją zakończył się pojedynek DM Tech Serwis z Saller Team Polska. Lider zagrał nonszalancko, co zemściło się stratą punktów. Saller Team Polska postawił w tym meczu na zabawę. Golem meczu było trafienie Jacka Niewiadomskiego… do własnej bramki. „Kiju” za to zagranie otrzymał brawa od licznie zgromadzonej publiczności.

Prawie przez całą drugą połowę w bramce Saller Team Polska mogliśmy oglądać lidera klasyfikacji strzelców – Kamila Kalickiego, który zastąpił Sebastiana Tamiołę. Był to nieudany debiut, bo Kalicki wpuścił trzy bramki, a jego zespół zremisował 6:6.

W meczu kończącym 9. kolejkę Flashnet Internet pokonał Tarninów. Zespół Mariusza Sikory jest bardzo blisko awansu do elity. W przyszłym tygodniu internetowcy muszą przynajmniej zremisować z Saller Team Polska albo liczyć na potknięcie Bielan Team z Rehabilitacją Zdrowe Plecy.