Wyniki pływaków z Klubu Sportowego Wankan Legnica:
Kobiety:
Roczni 2003 i młodsi
Dominika Chmielowiec:
50 m stylem dowolnym uzyskała czas 1:02.04 s – rekord życiowy
50m stylem grzbietowym uzyskała czas 1:02.16 s – rekord życiowy
50m stylem klasycznym uzyskała czas 1;09,32 s – rekord życiowy
Oliwia Gąsior:
50 m stylem dowolnym uzyskała czas 37.72 s – miejsce III
100m stylem grzbietowym uzyskała czas 1,35,75 s – rekord życiowy – miejsce II
100m stylem klasyczny uzyskała czas 1;42,82 II s – rekord życiowy – miejsce II
Natalia Grzyb:
50 m stylem dowolnym uzyskała czas 1;24,66 s – rekord życiowy
50m stylem grzbietowym uzyskała czas 1,07,36 s – rekord życiowy
50m stylem klasycznym uzyskała czas 1;36,42 s – rekord życiowy
Karolina Kiełbasa:
100m stylem dowolnym uzyskała czas 1,39,13 s – rekord życiowy – miejsce II
100m stylem grzbietowym uzyskała czas 1;54,56 s – rekord życiowy
100m stylem klasycznym uzyskała czas 2;09,53 s – rekord życiowy
Marta Litwa:
50m stylem dowolnym uzyskała czas 45,32 s – rekord życiowy
50m stylem grzbietowym uzyskała czas 50,31 s – rekord życiowy
Marta Malec
50m stylem dowolnym uzyskała czas 1;09,38 s – rekord życiowy
50m stylem grzbietowym uzyskała czas 1;06,68 s – rekord życiowy
50m stylem klasycznym uzyskała czas 1;24,70 s – rekord życiowy
Dominika Molęda:
50m stylem dowolnym uzyskała czas 59,42 s – rekord życiowy
50m stylem grzbietowym uzyskała czas 1;03,38 s – rekord życiowy
50m stylem klasycznym uzyskała czas 1;08,91s – rekord życiowy
Dominika Szabela:
100m stylem dowolnym uzyskała czas 1;5875 s – rekord życiowy
100m stylem grzbietowym uzyskała czas 2:08,97 s – rekord życiowy
100m stylem klasycznym uzyskała czas 2;29,95 s – rekord życiowy
Daria Szymańska:
50m stylem dowolnym uzyskała czas 54,43 s – rekord życiowy
50m stylem grzbietowym uzyskała czas 1;03,48 s – rekord życiowy
50m stylem klasycznym uzyskała czas 59,01 s – rekord życiowy
Rocznik 2002
Amelia Kiełt:
100m stylem grzbietowym uzyskała czas 1;46,49 s – rekord życiowy
200m stylem zmiennym uzyskała czas 3;42,40 s – rekord życiowy
Maria Kłusek:
50m stylem dowolnym uzyskała czas 33,26 s – rekord życiowy - miejsce III
50m stylem motylkowym uzyskała czas 39,42 s – rekord życiowy - miejsce II
200m stylem zmiennym uzyskała czas 3;13,72 s – rekord życiowy
Rocznik 2001
Karolina Ciesiul:
100m stylem dowolnym uzyskała czas 1:07,75 s – rekord życiowy - miejsce I
50m stylem motylkowym uzyskała czas 35.38 s – rekord życiowy - miejsce II
200m stylem zmiennym uzyskała czas 2:52,33 s – rekord życiowy - miejsce I
Kornelia Fiedkiewicz:
50m stylem dowolnym uzyskała czas 30.25 s – rekord życiowy - miejsce I
50m stylem grzbietowym uzyskała czas 34.24 s – rekord życiowy - miejsce I
100m stylem zmiennym uzyskała czas 1:18.38 s – rekord życiowy - miejsce I
Rocznik 2000
Klaudia Narewska:
50m stylem dowolnym uzyskała czas 32.21 s – rekord życiowy
50m stylem grzbietowym uzyskała czas 37.41 s – rekord życiowy
50m stylem motylkowym uzyskała czas 39,70 s – rekord życiowy
Mężczyzn:
Rocznik 2003 i młodsi
Robert Śliwiński:
50m stylem dowolnym uzyskał czas 38,68 s – rekord życiowy
100m stylem klasycznym uzyskał czas 1,57,55 s – rekord życiowy – miejsce II
200m stylem zmiennym uzyskał czas 3;38,14 s – rekord życiowy – miejsce III
Bartosz Hubaczek:
50m stylem dowolnym uzyskał czas 0:50.20 s – rekord życiowy
50m stylem grzbietowym uzyskał czas 0:58.71 s – rekord życiowy
50m stylem klasycznym uzyskał czas 1;09,63 s – rekord życiowy
Rocznik 2002
Filip Kaczmarek:
50m stylem dowolnym uzyskał czas 0;33,84 s – rekord życiowy
50m stylem grzbietowym uzyskał czas 38,84 s – rekord życiowy – miejsce II
200m stylem zmiennym uzyskał czas 3:09,64 s – rekord życiowy – miejsce III
Michał Błaszczyk:
100m stylem dowolnym uzyskał czas 1;51,41 s – rekord życiowy
50m stylem grzbietowym uzyskał czas 0;51,54 s – rekord życiowy
200m stylem zmiennym uzyskał czas 4;11,87 s – rekord życiowy
Jakub Lewandowski:
100m stylem dowolnym uzyskał czas 1;39,27 s – rekord życiowy
100m stylem grzbietowym uzyskał czas 1;48,84 s – rekord życiowy
Konrad Molęda:
100m stylem dowolnym uzyskał czas 1:37,82 s – rekord życiowy
100m stylem klasycznym uzyskał czas 2:02,76 s – rekord życiowy
200m stylem zmiennym uzyskał czas 3;53,71 s – rekord życiowy
Marcin Panasowiec:
50m stylem grzbietowym uzyskał czas 1;03,17 s – rekord życiowy
Rocznik 2001
Jan Kiełbasa:
100m stylem dowolnym uzyskał czas 1:36,93 s – rekord życiowy
100m stylem klasycznym uzyskał czas 1:59,81 s – rekord życiowy
Kamil Nowak:
50 m stylem dowolnym uzyskał czas 32.29 s – rekord życiowy – miejsce III
50m stylem grzbietowym uzyskał czas 34,86 s – rekord życiowy – miejsce I
50m stylem motylkowym uzyskał czas 37.91 s – rekord życiowy – miejsce II
Wśród zawodników Klubu Sportowego Wankan najlepiej wypadła Kornelia Fiedkiewicz, która została najlepszą zawodniczką turnieju w kategorii wiekowej 2001.