Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2013-02-03 20:59:55 - Autor: AC(lca.pl)
1. liga LLH JAKO Cup. Solidex lepszy od Zamrzyka
W niedzielę zostały rozegrane tylko dwa spotkania 8. kolejki 1. ligi LLH JAKO Cup. Luxor Białe Sady rozgromił Partner Serwis-Junior aż 5:0, natomiast Solidex po dramatycznym meczu pokonał Auto-Zamrzyk 5:4.

Luxor Białe Sady – Partner Serwis-Junior
Luxor Białe Sady pewnie pokonał Partner Serwis-Junior. Trener Józef Kucaj miał do dyspozycji tylko sześciu zawodników. Brązowy medalista z minionego sezonu jeszcze w pierwszej części dotrzymywał kroku zespołowi Marka Dudki. W drugiej połowie Luxor Białe Sady rozpoczął kanonadę. Partner Serwis-Junior wyraźnie opadł z sił, co bezwzględnie wykorzystali zawodnicy beniaminka. Luxor Białe Sady strzelił pięć goli i pewnie wygrał 5:0.

Sporych emocji dostarczył pojedynek Auto-Zamrzyka z Solidexem. Wicemistrz w 32. minucie prowadził już 5:1. Beniaminek dopiero po stracie piątej bramki wziął się za odrabianie strat. Minutę przed końcem kontaktową bramkę zdobył Damian Kędzierski. Zawodnicy Auto-Zamrzyka do ostatniej sekundy dążyli do wyrównania. Solidex jednak bardzo umiejętni się bronił i utrzymał korzystny rezultat do końca.

8. kolejka 1. ligi LLH JAKO Cup (3.02.2013, niedziela):
Luxor Białe Sady – Partner Serwis-Junior 5:0 (0:0)
Bramki:
M. Dudka 3, P. Wyżga, M. Ogórek (Luxor Białe Sady)

Auto-Zamrzyk – Solidex 4:5 (1:3)
Bramki:
M. Klimko 2, K. Lewczak, D. Kędzierski (Auto-Zamrzyk) oraz S. Burda 2, P. Czuchnicki 2, D. Dudkiewicz (Solidex)

Poniedziałek (4.02.2013):
Kaczawa – Lider godz. 19:30

Środa (6.02.2013):
Global-Her – Zanam-Legmet godz. 19:30[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 13][Tabela dostępna w pełnej wersji strony 14]