Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2013-01-26 22:06:51 - Autor: AC(lca.pl)
2. liga LLH JAKO Cup. Lider nie zwalnia tempa
W szlagierze kolejki Fire nie dał żadnych szans Luxorowi II Białe Sady i pewnie wygrał 6:3. Cztery bramki zdobył Rafał Sejud. Wietrzak Team pewnie ograł Carrefour 6:0.

Fire - Białe Sady II
Sobotnie spotkania zainaugurował pojedynek Bechera z Tarninowem. Debiutant szybko wyszedł na prowadzenie za sprawą uderzenia Arkadiusza Cymbalisty. Spadkowicz wyrównał po strzale Dariusza Durkalca. W drugiej połowie Becher zdobył trzy gole i prowadził już 4:1. Ostatnie trzy minuty należały jednak do Tarninowa, który dwukrotnie umieścił piłkę w siatce doprowadzając do stanu 4:3.

Rafał Sejud
Większych emocji nie było w meczu Rehabilitacji Zdrowe Plecy z Holdemem. Zgodnie z oczekiwaniami outsider został rozgromiony i to  aż 14:0!

W hicie kolejki Fire nie dał żadnych szans Luxorowi II Białe Sady. Cztery bramki strzelił Rafał Sejud, który w obecnych rozgrywkach ma na swoim koncie już dziesięć goli.

Wietrzak Team nie musiał się zbytnio wysilać, aby pokonać podopiecznych Edwarda Gromuła. Lider potwierdził swoje pierwszoligowe aspiracje gromiąc Carrefour 6:0. Trzy gole strzelił najskuteczniejszy zawodnik lidera tabeli – Krystian Mikołajewski.

Trzy punkty zdobył Mattec bez większych problemów wygrajac z Krokusem. Świetny mecz rozegrał Rafał Szumański, który skompletował hat-tricka.

Flashent Internet w pierwszej połowie męczył się z Zak-Budem. Zespół Mariusza Sikory wygrywał tylko 3:2. W drugiej części wyższy bieg włączył przede wszystkim Tomasz Syska, który poprowadził swoja drużynę do zwycięstwa 10:2. Były zawodnik Miedzi zdobył aż siedem goli!