Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2013-01-20 16:00:39 - Autor: AC(lca.pl)
2. liga LLH JAKO Cup. Kolejne zwycięstwo lidera
W pierwszym meczu 8. kolejki 2. ligi LLH JAKO Cup - Mattec wysoko wygrał z Zak-Budem 8:2. Kolejne zwycięstwo odnotował Wietrzak Team, który pokonał Tarniów 4:1.

Mattec
Mattec tylko przez pierwszą połowę miał problem z Zak-Budem. Po dwudziestu minutach było 2:2. W drugiej połowie doświadczeni zawodnicy Mattecu nie dali żadnych szans młodej drużynie, aplikując im aż sześć goli. Ostatecznie Mattec wygrał 8:2. Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy przerwali serię dwóch porażek z rzędu.

Wietrzak Team zgarnął kolejny komplet punktów, tym razem pokonując Tarninów 4:1. Pierwszą bramkę dla lidera zdobył Jarosław Dragan. Kilka minut później Tarninów doprowadził do wyrównania. Przed końcem pierwszej połowy ponownie Dragan umieścił piłkę w siatce. Tarninów dążył do wyrównania, niestety ataki zespołu nic nie przynosiły. W końcówce Wietrzak Team strzelił dwie bramki i zapewnił sobie trzy punkty.

Bardzo ciekawy przebieg miał pojedynek Krokusa z Carrefourem. Kwiatkowiczanie objęli już na samym początku spotkania trzybramkowe prowadzenie. Podopieczni Edwarda Gromuła jeszcze do przerwy doprowadzili do wyrównania. Podłamany takim obrotem sprawy Krokus był w drugiej połowie tylko tłem dla dobrze grającego Carrefoura, który dołożył sześć bramek. W tym meczu po trzy bramki zdobyli Łukasz Żukowski z Krokusa oraz Patryk Rutkowski i Damian Tomczyk (obaj z Carrefoura).

Większych emocji nie było w trzech ostatnich spotkaniach 7. kolejki 2. ligi. Luxor Białe Sady II pewnie ograł Rehabilitację Zdrowe Plecy 8:2, natomiast Fire urządził sobie festiwal strzelecki z Flashnet Internet. Na zakończenie niedzielnych spotkań Becher rozgromił Holdem 9:2.

7. kolejka 2. ligi LLH (20 stycznia - niedziela):
Zak-Bud – Mattec 2:8 (2:2)
Bramki:
D. Lipiec, N. Jurkiewicz (Zak-Bud) oraz K. Jacewicz 4, I. Chrzanowski, B. Szymański, T. Ciesielski, M. Janiak (Mattec).

Wietrzak Team – Tarninów 4:1 (2:1)
Bramki:
J. Dragan 3, A. Brudnicki (Wietrzak Team) oraz Ł. Noskowski (Tarninów).

Krokus – Carrefour 5:9 (3:3)
Bramki:
Ł. Żukowski 3, Z. Pioś 2 (Krokus) oraz D. Tomczyk 3, P. Rutkowski 3, K. Pachulski 2, P. Zawadzki (Carrefour).

Flashnet Internet – Fire godz. 1:10 (0:3)
Bramki:
R. Mielniczuk (Flashnet Internet) oraz R. Sejud 3, A. Spychaj 2, M. Serenda 2, K. Weremko, W. Huk, J. Terpiłowski (Fire).

Rehabilitacja Zdrowe Plecy – Luxor Białe Sady II 2:8 (1:4)
Bramki: M. Szopiński, B. Jurkiewicz (Rehabilitacja Zdrowe Plecy) oraz D. Skubiński 3, D. Burda 2, Ł. Olszowy, Ł. Mirkowski, A. Burda (Luxor Białe Sady II).

Becher – Holdem 9:2 (5:0)