Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2013-01-05 16:07:49 - Autor: AC(lca.pl)
1. liga LLH JAKO Cup. Global-Her nowym liderem
Nowym liderem pierwszej ligi został Global-Her, który rozgromił Auto-Zamrzyk 11:5! Cztery bramki dla zwycięzców zdobył Sławomir Podolski.

Global-Her
Już po dwudziestu minutach można było się spodziewać pogromu. Global-Her po pierwszej części prowadził aż 5:0! Auto-Zamrzyk drugą połowę rozpoczął od trafienia Zbigniewa Murdzy, jednak w przeciągu pięciu minutach Global-Her dołożył cztery trafienia i wygrywał już 9:1! Kibice oglądali jeszcze sześć goli, dwa dla Global-Her i cztery dla Auto-Zamrzyka. Warto dodać, że w trzech dotychczasowych spotkaniach beniaminek stracił tylko trzy gole.

Nie było niespodzianki w konfrontacji mistrza z Liderem. Zanam-Legmet pewnie pokonał złotoryjan 5:3, dzięki czemu zrównał się punktami z liderującą dwójką. Mistrz w starciu z Liderem szybko objął dwubramkowe prowadzenie i kontrolował przebieg spotkania. Podopieczni Kazimierza Melskiego w końcówce doprowadzili do stanu 4:3. Na odpowiedź Zanamu-Legmet nie trzeba było długo czekać. Chwilę później mistrz podwyższył prowadzenie i utrzymał rezultat 5:3 do końca.

Trwa czarna seria podopiecznych Józefa Kucaja. Partner Serwis-Junior tym razem gładko przegrał z Solidexem aż 8:3. Cztery bramki dla wicemistrza zdobył Sebastian Burda. Dwie bramki dołożył Łukasz Filipiak.

Na zakończenie pierwszoligowych zmagań Kaczawa Bieniowice uległa Luxor Białym Sadom 1:4. W tym spotkaniu zespół prowadzony przez Sławomira Kułyka musiał poradzić sobie bez podstawowego bramkarza. Między słupkami stanął Krzysztof Bienia, a w drugiej części Patryk Kaźmierczak. Luxor Białe Sady kontrolowały przebieg meczu. Dwa gole zdobył Oliver Dańczak, który na koncie ma już pięć trafień. Beniaminek tym samym przerwał serię dwóch porażek z rzędu. Kolejnym rywalem zespołu Marka Dudki będzie Partner Serwis-Junior.