Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2012-11-17 21:27:58 - Autor: AC(lca.pl)
3. liga. Prochowiczanka tylko zremisowała z Lechią
W 3 lidze Prochowiczanka Prochowice zremisowała u siebie z Lechią Dzierżoniów 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Paweł Wyżga w pierwszej połowie spotkania.

Prochowiczanka Prochowice - Lechia Dzierżoniów
W pierwszej połowie na prowadzenie wyszła Prochowiczanka. Na listę strzelców wpisał się Paweł Wyżga, dla którego było to trzecie trafienie w bieżącym sezonie. Był to pierwszy mecz od siedmiu kolejek, w którym były zawodnik Miedzi Legnica wyszedł w podstawowej jedenastce. Lechia odpowiedziała bramką wyrównującą kilka minut po wznowieniu gry. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i Lechia wraca z punktem do Dzierżoniowa.

Przed Prochowiczanką jeszcze jedno spotkanie ligowe. W najbliższą sobotę podopieczni Jarosława Pedryca zagrają zaległy mecz z Bielawianką Bielawa.

3 liga:
Prochowiczanka Prochowice - Lechia Dzierżoniów 1:1
Bramki:
Wyżga (Prochowiczanka).
Prochowiczanka: Kijewski – P. Kula, M. Wojciechowski, Antosiewicz, M. Kula – Wyżga (59 Jaros), Węgłowski (82 K. Wojciechowski), Babeczko, Ogórek (72 Dudka), Niewdana (90 Gajewski) – Wasilewski.

Ilanka Rzepin - Promień Żary 2:1
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Lechia Zielona Góra 1:4
Orzeł Międzyrzecz - Bielawianka Bielawa 0:4
Ślęza Wrocław - Polonia/Sparta Świdnica 2:1
Sprotavia Szprotawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:1
Pogoń Świebodzin - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:3
Foto-Higiena Gać - Polonia Trzebnica 1:2[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 8]