Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZGADZAM SIĘ
Piłkarskie niższe ligi: wyniki niedzielnych spotkań
Autor: AC(lca.pl) - 2022-06-05 20:07:29
Sprawdźcie wyniki niedzielnych spotkań w niższych ligach. Na placu gry pojawili się zawodnicy Klasy Okręgowej, Klasy A i Klasy B.
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj
Reklama

KLASA OKRĘGOWA:

LZS Buczyna - Płomień Radwanice 0:6

Gwardia Białołęka - Zamet Przemków 5:0

KLASA A

Grupa II:

Albatros Jaśkowice - Bazalt Piotrowice 3:5

LZS Lipa - Kuźnia II Jawor 9:0

Górnik II Lubin - Grom Gromadzyń-Wielowieś 3:0 walkower

Czarni Dziewin - Sparta Parszowice 3:2

Grupa III:

Górnik II Złotoryja - Sokół Krzywa 1:1

Orzeł Wojcieszyn - Iskra II Kochlice 6:4

Błękitni Kościelec - Wilkowianka Wilków 1:0

Radziechowianka Radziechów - Kolejarz Miłkowice 0:1

Orlik Okmiany - Dąb Stowarzyszenie Siedliska 0:2

Huragan Proboszczów - Arka Trzebnice 2:3

KLASA B

Grupa IV:

Kaczawa II Bieniowice - Unia Rosochata 5:2

Krokus Kwiatkowice - Tęcza Kwietno 3:0

Korona Kawice - Zryw Chełm 3:1

Orzeł Pichorowice - Odra Malczyce 1:6

Polder-a Damianowo - Mewa II Kunice 5:3

Zjednoczeni Gościsław - Cicha Woda Tyniec Legnicki 2:6

Tabela online: Klasa okregowa
1
(1375) Iskra Kochlice
29
82
 
27
1
1
125 - 23
102
2
(1379) Orla Wąsosz
29
68
 
22
2
5
106 - 39
67
3
(1371) Zawisza Serby
30
58
 
18
4
8
84 - 49
35
4
(1370) Sokół Jerzmanowa
29
56
 
17
5
7
95 - 55
40
5
(1372) Błękitni Koskowice
29
53
 
17
2
10
66 - 53
13
6
(1373) Konfeks Legnica
30
44
 
13
5
12
80 - 69
11
7
(1383) Czarni Rokitki
29
42
 
12
6
11
55 - 58
-3
8
(1374) Górnik Lubin
30
39
 
12
3
15
76 - 68
8
9
(1382) Zryw Kłębanowice
29
37
 
12
1
16
68 - 80
-12
10
(1377) KS Legnickie Pole
29
36
 
10
6
13
56 - 66
-10
11
(1380) Płomień Radwanice
29
35
 
10
5
14
56 - 59
-3
12
(1385) Gwardia Białołęka
29
32
 
9
5
15
44 - 63
-19
13
(1384) Zamet Przemków
29
31
 
10
1
18
44 - 65
-21
14
(1381) Zadzior Buczyna
29
25
 
8
1
20
53 - 122
-69
15
(1378) Przyszłość Prusice
29
11
 
3
2
24
37 - 151
-114
16
(1376) Orkan Szczedrzykowice
2
0
 
0
0
2
0 - 6
-6
Tabela wygenerowana na dzień: 7-7-2022

Tabela online: Klasa A Grupa II
1
(1407) Czarni Dziewin
27
72
 
24
0
3
102 - 27
75
2
(1401) KS Męcinka
27
62
 
19
5
3
114 - 33
81
3
(1402) Sparta Parszowice
27
56
 
17
5
5
97 - 40
57
4
(1408) Wilki Różana
28
55
 
17
4
7
90 - 47
43
5
(1405) Park Targoszyn
27
52
 
16
4
7
89 - 51
38
6
(1413) Albatros Jaśkowice
27
46
 
13
7
7
63 - 35
28
7
(1416) Bazalt Piotrowice
27
41
 
12
5
10
87 - 68
19
8
(1403) Unia Miłoradzice
27
40
 
12
4
11
74 - 56
18
9
(1410) Górnik II Lubin
27
30
 
10
0
17
55 - 98
-43
10
(1406) Iskra II Księginice
27
28
 
8
4
15
67 - 84
-17
11
(1411) Rodło Granowice
27
27
 
8
3
16
61 - 81
-20
12
(1415) Orzeł Mikołajowice
27
24
 
7
3
17
32 - 69
-37
13
(1412) LZS Lipa
27
23
 
7
2
18
50 - 110
-60
14
(1409) Kuźnia II Jawor
27
17
 
5
2
20
46 - 99
-53
15
(1414) Grom Gromadzyń-Wielowieś
27
12
 
4
0
23
30 - 159
-129
16
(1404) Nysa Wiadrów
0
0
 
0
0
0
0 - 0
0
Tabela wygenerowana na dzień: 7-7-2022

Tabela online: Klasa A Grupa III
1
(1419) Dąb Siedliska
29
83
 
27
2
0
125 - 39
86
2
(1424) Orzeł Zagrodno
29
76
 
25
1
3
95 - 34
61
3
(1421) Chojnowianka Chojnów
29
62
 
20
2
7
99 - 49
50
4
(1422) Lubiatowianka Lubiatów
29
57
 
18
3
8
103 - 56
47
5
(1429) Górnik II Złotoryja
29
55
 
17
4
8
86 - 48
38
6
(1430) Błękitni Kościelec
29
48
 
15
3
11
97 - 66
31
7
(1423) Kolejarz Miłkowice
29
47
 
15
2
12
69 - 58
11
8
(1432) Huragan Proboszczów
29
37
 
11
4
14
86 - 77
9
9
(1418) Arka Trzebnice
29
37
 
11
4
14
70 - 83
-13
10
(1417) Sokół Krzywa
29
36
 
11
3
15
63 - 68
-5
11
(1425) Wilkowianka Wilków
29
33
 
11
0
18
64 - 72
-8
12
(1431) Orlik Okmiany
29
30
 
9
3
17
60 - 74
-14
13
(1427) Orzeł Wojcieszyn
29
28
 
8
4
17
77 - 120
-43
14
(1428) Iskra II Kochlice
29
25
 
8
1
20
59 - 100
-41
15
(1420) Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
29
20
 
6
2
21
40 - 113
-73
16
(1426) Radziechowianka Radziechów
29
3
 
1
0
28
29 - 165
-136
Tabela wygenerowana na dzień: 7-7-2022

Tabela online: Klasa B Grupa IV
1
(1390) Odra Malczyce
27
81
 
27
0
0
168 - 14
154
2
(1392) Krokus Kwiatkowice
27
65
 
21
2
4
84 - 25
59
3
(1393) Tęcza Kwietno
26
57
 
19
0
7
89 - 37
52
4
(1388) Unia Rosochata
27
56
 
18
2
7
118 - 38
80
5
(1391) Kaczawa II Bieniowice
26
53
 
17
2
7
93 - 60
33
6
(1387) Cicha Woda Tyniec Legnicki
26
51
 
17
0
9
106 - 72
34
7
(1389) Korona Kawice
26
42
 
13
3
10
79 - 62
17
8
(1386) Orzeł Pichorowice
26
38
 
12
2
12
77 - 69
8
9
(1395) Polder-a Damianowo
26
38
 
12
2
12
81 - 77
4
10
(1398) Mewa II Kunice
26
33
 
10
3
13
83 - 83
0
11
(1397) Zryw Chełm
27
21
 
6
3
18
49 - 138
-89
12
(1394) Orzeł Konary
26
20
 
5
5
16
63 - 82
-19
13
(1400) Zjednoczeni Gościsław
26
14
 
4
2
20
43 - 159
-116
14
(1396) Czarni Golanka Dolna
27
6
 
2
0
25
28 - 114
-86
15
(1399) Gama Ujazd Górny
27
5
 
1
2
24
19 - 150
-131
Tabela wygenerowana na dzień: 7-7-2022

 

Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj
Reklama - sponsor działu


Pozostałe informacje
REKLAMA
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gazeta LCA.pl

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 118

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 123

Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 125
 

Copyright - 2001- 2022 - Legnica - Grupa portali LCA.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje Zasad korzstania z serwisu
Lca.pl napędzają profesjonalne serwery hostings.pl

T: 0,099s - V: A0.99 - C: 1 - D: 06.13.2019 09:32:10