25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.
Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.
Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)
Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych
Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.
Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.
Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”
Wyniki turnieju:
Kat. open mężczyźni:
1. Helbin Kasper UKS Luks Wrocław
2. Kotlarz Kajetan UKS Talent Wrocław
3. Bątkiewicz Bartłomiej UKS Talent Wrocław
Kat. open kobiet:
1. Wardęga Weronika UKS Talent Wrocław
2. Trzebińska Adrianna UKS Talent Wrocław
3. Goclon Weronika UKS Talent Wrocław
Kat. mężczyźni łuk bloczkowy:
1. Pavlik Marcel Slovakia
2. Gorczyca Krzysztof OSŁ Strzelec Legnica
3. Szeląg Filip KŁ A3D Toszek
Kat. kobiety łuk bloczkowy:
1. Sosnowska Monika OSŁ Strzelec Legnica
2. Szałańska Katarzyna OSŁ Strzelec Legnica
3. Daduń Marzena Dolnoślązak 258/3
Barebow kobiety:
1. Chrul Mariola SŁ Granit Strzelin
2. Puchalska Ewa LZS SKS Raszówka
3. Małyszek Irmina SŁ Granit Strzelin
Barebow mężczyźni:
1. Trzebiński Andrzej MKS Bobry Jelenia Góra
2. Cisek Łukasz SŁ Granit Strzelin
3. Puchalski Bogdan LZS SKS Raszówka
Open mężczyźni:
1. Mirosław Sobiesiak KŁ A3D Toszek
2. Kasper Helbin UKS LUKS Wrocław
3. Krzysztof Futyma UKS Talent Wrocław
Open kobiety:
1. Adrianna Trzebińska UKS Talent Wrocław
2. Anna Rybczyńska KS Piast Nowa Ruda
3. Weronika Wardęga UKS Talent Wrocław
Kat. apacz chłopcy:
1. Wojciech Chrul Granit Strzelin
2. Jan Kosiński Granit Strzelin
3. Patryk Popiłka UKS Victoria Ścinawka
Kat. apacz dziewczęta:
1. Adela Kula UKS Talent Wrocław
2. Anna Bokuniewicz UKS Victoria Ścinawka
3. Alicja Pełka Piast Nowa Ruda
kat. I Krok chłopcy:
1. Mateusz Wilgosz UKS Talent Wrocław
2. Mateusz Szymoś UKS Luks Wrocław
3. Franciszek Bednarski UKS Talent Wrocław
kat. I Krok dziewczęta:
1. Zofia Zając UKS Talent Wrocław
2. Julia Grabaty UKS Luks Wrocław
3. Maria Małyszek Granit Strzelin
Kat. orlik chłopcy:
1. Filip Sporek UKS Grot Ruda Śląska
2. Kamil Borek UKS Talent Wrocław
3. Hieronim Kula UKS Talent Wrocław
Kat. orlik dziewczęta:
1. Małgorzata Gebauer UKS Grot Ruda Śląska
2. Magdalena Górska UKS Grot Ruda Śląska
3. Renata Mucik UKS Talent Wrocław
Kat. młodzik chłopcy:
1. Filip Chatys UKS Talent Wrocław
2. Paweł Machek Piast Nowa Ruda
3. Wiktor Komórek UKS Talent Wrocław
Kat. młodzik dziewczęta:
1. Milena Sikoń UKS Talent Wrocław
2. Wiktoria Dzielendziak UKS Talent Wrocław
3. Aleksandra Antoniak Grot Ruda Śląska