2. LLH: Sensacja! Lider przegrał z nowicjuszem
2016-01-02 22:01:29
Dużego kalibru niespodziankę na zapleczu 1. Legnickiej Lidze Halowej sprawił ZUIG.PL – Geo. Debiutant dość niespodziewanie pokonał w inauguracyjnym meczu 4. kolejki Futbol.legnica.pl 2:0.

Flashnet Internet - Kompleksowa Budowa Domów Tarninów

Voss Automotive - United Team
Jednostronny przebieg miała konfrontacja Voss Automotive z United Team. Zespół z LSSE wygrał aż 10:0. Dzięki tej wygranej Voss Automotive został nowym liderem.

Bardzo dobre widowisko stworzyli piłkarze Rehabilitacja Zdrowe Plecy i Saller Team Polska. Ekipa Konrada Konewczyńskiego na własne życzenie straciła punkty w konfrontacji z zespołem Dominika Łysaka. Saller Team Polska szybko wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, jednak z każdą kolejną minutą grał coraz słabiej. Najpierw bramkę kontaktową zdobył Paweł Cichy, a w końcówce meczu remis dla Rehabilitacji Zdrowe Plecy uratował Dominik Kuska.

Rehabilitacja Zdrowe Plecy - Saller Team Polska
Piętnastu minut potrzebował Inmir Legnickie Pole, aby otrząsnąć się po dwóch ciosach Leroy Merlin. Drużyna z Legnickiego Pola po dziesięciu minutach przegrywała 0:2. Jednak jeszcze przed przerwą Inmir doprowadził do wyrównania, a w drugiej połowie rozstrzygnął losy spotkania na swoją korzyść.

W hicie kolejki Flashnet Internet ograł Kompleksową Budowę Domów Tarninów 3:1. Wszystkie bramki w tym meczu padły w drugiej części meczu. Dwa razy piłkę do siatki skierował Krzysztof Makowski, a trzeciego gola dołożył Paweł Pęczkowski. Dla Tarninowa honorowe trafienie zaliczył Daniel Taraciński.