Pomimo siąpiącego deszczu dwadzieścia pięć drużyn z Legnicy, Chojnowa i Złotoryi zagrało dziś w Europejskim Pikniku Siatkarskim zorganizowanym przez legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w parku miejskim.
Zwyciężyli:
- w kat. dziewcząt gimnazjów
I m-ce Truskaweczki ze Śmietanką (Złotoryja) w składzie: Kasia Paszczyk,
Patrycja Szuda, Magda Hupental, Martyna Gruba, Ola Słońska, Ola
Romanowska
II m-ce Kucusie (Gimn. nr 1 Chojnów) w składzie: Katarzyna Karpiak,
Aleksandra Jędraszczyk, Katarzyna Krakowska, Renata Kurowska,
Monika Czarnota, Dominika Łysoń
- w kat. dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych
I m-ce Poziomy ( III LO) w składzie: Ania Durkot, Asia Rawszer, Ela
Zaskórska, Kamila Klinger, Marcelina Wyszomirska, Martyna
Pasieczna
II m-ce 2 K ¶ (Pi) (III LO) w składzie: Paulina Sobczak, Ania Świst, Ela
Zaskórska, Ania Samorycz
- w kat. chłopców gimnazjów
I m-ce Błękitny Helikopter TVN (Gimn. nr 2) w składzie: Wojciech Arecki,
Sebastian Maczuga, Łukasz Bartłomiejczyk, Magdalena Mikołajczyk,
Paweł Raszkowski i Michał ŚLiwak
II m-ce Taurus ( Gimn. nr 3) w składzie: Bartek Jaskółowski, Tomek
Wojtaszek, Sławek Szymczuk, Paweł Skrok, Marcin Stankiewicz,
Rafał Bardziński
III m-ce Fajka Zdrój ( Gimn. nr 1 Chojnów) w składzie: Artur i Radek
Prymus, Adam Wądzyn, Wojtek Żymeńczuk
- w kat. chłopców szkół ponadgimnazjanych
I m-ce Bad Boys ( ZSS, VII LO, ZSEM) w składzie: Krzysztof Czećko,
Sebastian Hołowats, Jarek Celach, Mariusz Kowalczyk, Marcin Izba,
Wojtek Cegliński
II m-ce Parówy (V i I LO) w składzie: Szymon Hreczany, Michał Trałka,
Piotr Błasiński, Damian Korbas, Łukasz Gwizdała, Karol Pacholak
III m-ce Optyk United w składzie: Sylwester, Jacek i Marcin Orszewscy,
Łukasz Samkowiak, Piotr Szurdyga, Bartek Konieczny
- w kat. otwartej
I m-ce Jako Tako w składzie: Sławomir i Karol Basista, Maciej Lidtke,
Piotr Wieczorek, Aleksander Tanabasz, Tobiasz Koncewicz
II m-ce Plażowicze w składzie: Radosław Cyman, Sebastian Barowicz,
Zbyszek Urbański, Tomasz Broński, Artur Merwiński,
III m-ce Rycerze Mordoru w składzie: Marcion Godlewski, Jacek Nadybski,
Paweł Sochacki, Jacek Dłutowski, Grzegorz Kurdziel, Marcin
Pawlik